Акумулатори За Мотори

AKUMULATOR INTACT AGM 12V6AH IA YTZ7S-BS 50702

1,990.00 ден.


AKUMULATOR INTACT AGM 12V6AH IA YTZ7S-BS 50702

Brand: INTACT

ID: 10833

Availability:

  • Продавница 2,Продавница 1 • 3 парче
Viber Chat

IntAct moto AGM се специјално дизајнирани мото акумулатори без одржување со зголемена стартна моќ, за најновите мотори, по супер цена и најголем број на модели за сите мотори на пазарот Каталошки број YTZ7S-BS Поларитет Лев Капацитет 6 Ah Стартна моќ 80 A(EN) Должина 113 mm Висина 105 mm Ширина 70 mm Предности : - Специјална АГМ врла технологија за долг животен век - Без никакво одржување - Зголемена стартна моќ - ОЕМ, Оригинален фабрички акумулатор во Bmw, Suzuki, Yamaha, Ducati... - Гаранција : 12 месеци

Related Items

Акумулатори За Мотори

AKUMULATOR JYC MF 12V9-1A AGM LEV PLUS NIZOK

1,600.00 ден.
Out of stock
Add to Cart

Акумулатори За Мотори

AKUMULATOR INTACT AGM 12V6AH IA YTX7L-BS 50614

1,700.00 ден.
In stock
Add to Cart

Акумулатори За Мотори

AKUMULATOR 12V4AH UNIBAT CBTX5L BS

1,290.00 ден.
In stock
Add to Cart

Акумулатори За Мотори

AKUMULATOR JYC MF 12V7-1A AGM LEV PLUS

1,300.00 ден.
In stock
Add to Cart

Акумулатори За Мотори

AKUMULATOR INTACT AGM 12V10AH YT12B-BS 51012

2,600.00 ден.
In stock
Add to Cart